Lépjen kapcsolatba velünk.

Tel. +36 1 88273-91
Hé - Cs: 08:00 - 17:00 óra
Pé: 08:00 - 15:00 óra

 
IT FIT
 
Startech Quickfinder
 
Cable Quickfinder
 
Memória gyorskereső
 
Partnerek vagyunk...

Modulok - switchek

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
Cisco 1000Mbps Multi Mode Rugged SFP
  • Gyártási szám: GLC-SX-MM-RGD=
  • Bechtle cikkszám: 694184-14
  • Modell magyar
Termék típusa: SFP modul
Ft 111 750 *
Ft 141 923 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Kabel 1m
  • Gyártási szám: SFP-H10GB-CU1M=
  • Bechtle cikkszám: 603715
Termék típusa: Kábelek
Ft 17 900 *
Ft 22 733 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco 10GBASE-LR SFP modul
  • Gyártási szám: SFP-10G-LR-S=
  • Bechtle cikkszám: 959017-14
  • Modell magyar
Termék típusa: SFP modul
Ft 260 750 *
Ft 331 153 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco 4Gbps FC Short Wave SFP, LC
  • Gyártási szám: DS-SFP-FC4G-SW=
  • Bechtle cikkszám: 607427
Termék típusa: SFP modul
Ft 26 400 *
Ft 33 528 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco 8Gbps FC Short Wave SFP+, LC
  • Gyártási szám: DS-SFP-FC8G-SW=
  • Bechtle cikkszám: 646990
Termék típusa: SFP modul
Ft 35 080 *
Ft 44 552 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco Catalyst 2960X FlexStack Module
  • Gyártási szám: C2960X-STACK=
  • Bechtle cikkszám: 833809-14
  • Modell magyar
Termék típusa: Bővítés
Ft 150 500 *
Ft 191 135 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco Catalyst 3850 1100W tápegység
  • Gyártási szám: PWR-C1-1100WAC=
  • Bechtle cikkszám: 821204-14
  • Modell magyar
Termék típusa: Tápegység
Ft 331 750 *
Ft 421 323 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco Catalyst 3850 1G modul
  • Gyártási szám: C3850-NM-4-1G=
  • Bechtle cikkszám: 806396-14
  • Modell magyar
Termék típusa: Bővítés
Ft 89 750 *
Ft 113 983 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco Catalyst 3850 2x 10G modul
  • Gyártási szám: C3850-NM-2-10G=
  • Bechtle cikkszám: 821163-14
  • Modell magyar
Termék típusa: Bővítés
Ft 403 000 *
Ft 511 810 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Cisco Catalyst 3850 350W tápegység
  • Gyártási szám: PWR-C1-350WAC=
  • Bechtle cikkszám: 810717-14
  • Modell magyar
Termék típusa: Tápegység
Ft 114 250 *
Ft 145 098 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés