Lépjen kapcsolatba velünk.

Tel. +36 1 88273-91
Hé - Cs: 08:00 - 17:00 óra
Pé: 08:00 - 15:00 óra

 
IT FIT
 
Startech Quickfinder
 
Cable Quickfinder
 
Memória gyorskereső
 
Partnerek vagyunk...

Médiakonverter - Optikai standard: Multi-Mode

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
ARTICONA Gigabit médiaátalakító MM
  • Gyártási szám: 585688
  • Bechtle cikkszám: 585688
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 35 323 *
Ft 44 860 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító MM
  • Gyártási szám: 949593
  • Bechtle cikkszám: 949593
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: LC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 41 185 *
Ft 52 305 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító SFP
  • Gyártási szám: 833158
  • Bechtle cikkszám: 833158
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SFP, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 42 846 *
Ft 54 414 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-300SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-300SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141472
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 23 960 *
Ft 30 429 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-700SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-700SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141486
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 46 860 *
Ft 59 512 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET90110SC2 médiaátalakító
  • Gyártási szám: ET90110SC2
  • Bechtle cikkszám: 4006203
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 23 480 *
Ft 29 820 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET90110ST2 médiakonverter
  • Gyártási szám: ET90110ST2
  • Bechtle cikkszám: 905061
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: ST optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 26 060 *
Ft 33 096 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET91000LC2 médiaátalakító
  • Gyártási szám: ET91000LC2
  • Bechtle cikkszám: 840454
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: LC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 57 250 *
Ft 72 708 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET91000LCOAM médiakonverter
  • Gyártási szám: ET91000LCOAM
  • Bechtle cikkszám: 929444
Adatátviteli sebesség: 1250 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: LC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 72 250 *
Ft 91 758 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET91000SC2 médiaátalakító
  • Gyártási szám: ET91000SC2
  • Bechtle cikkszám: 796240
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 46 500 *
Ft 59 055 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés