Lépjen kapcsolatba velünk.

Tel. +36 1 88273-91
Hé - Cs: 08:00 - 17:00 óra
Pé: 08:00 - 15:00 óra

 
IT FIT
 
Startech Quickfinder
 
Cable Quickfinder
 
Memória gyorskereső
 
Partnerek vagyunk...

Médiakonverter

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
ARTICONA Gigabit Media Converter MM
  • Gyártási szám: 585688
  • Bechtle cikkszám: 585688
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 31 302 *
Ft 39 754 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító SFP
  • Gyártási szám: 4055339
  • Bechtle cikkszám: 4055339
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SFP, Optikai standard: A választott SFP modultól függ, Hatótávolság: A választott SFP modultól függ
Ft 22 037 *
Ft 27 987 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító SM
  • Gyártási szám: 833157
  • Bechtle cikkszám: 833157
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Single-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 66 752 *
Ft 84 775 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Converter 100/1000-RJ45:100/1000-SFP
  • Gyártási szám: 833158
  • Bechtle cikkszám: 833158
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SFP, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 41 202 *
Ft 52 327 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-300SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-300SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141472
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 22 680 *
Ft 28 804 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-515SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-515SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141476
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Single-Mode, Hatótávolság: 15km
Ft 43 800 *
Ft 55 626 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-700SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-700SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141486
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 47 180 *
Ft 59 919 **
48 óra
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-810SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-810SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141505
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Single-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 92 750 *
Ft 117 793 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET1000S40LC2 médiaátalakító
  • Gyártási szám: ET1000S40LC2
  • Bechtle cikkszám: 985951
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: LC optikai szál, Optikai standard: Single-Mode, Hatótávolság: 40km
Ft 167 250 *
Ft 212 408 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
StarTech ET90110SC2 médiaátalakító
  • Gyártási szám: ET90110SC2
  • Bechtle cikkszám: 4006203
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, 1. port: RJ45, 2. port: SC optikai szál, Optikai standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 33 380 *
Ft 42 393 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés