Lépjen kapcsolatba velünk.

Tel. +36 1 88273-91
Hé - Cs: 08:00 - 17:00 óra
Pé: 08:00 - 15:00 óra

 
IT FIT
 
Startech Quickfinder
 
Cable Quickfinder
 
Memória gyorskereső
 
Partnerek vagyunk...

Média konverterek

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
ARTICONA 16-slot Media Converter Chassis
  • Gyártási szám: CVT-RACK-16 W/ 1X AC
  • Bechtle cikkszám: 295960
Termék típusa: Készülékház
Ft 83 261 *
Ft 105 741 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit Media Converter MM
  • Gyártási szám: 585688
  • Bechtle cikkszám: 585688
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SC optikai szál, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 31 880 *
Ft 40 488 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító SFP
  • Gyártási szám: 4055339
  • Bechtle cikkszám: 4055339
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SFP, LWL standard: A választott SFP modultól függ, Hatótávolság: A választott SFP modultól függ
Ft 22 442 *
Ft 28 501 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA Gigabit médiaátalakító SM
  • Gyártási szám: 833157
  • Bechtle cikkszám: 833157
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SC optikai szál, LWL standard: Single-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 67 974 *
Ft 86 327 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
ARTICONA tápegység médiaátalakítóhoz
  • Gyártási szám: CVT-RACK-16 AC POWER
  • Bechtle cikkszám: 295961
Termék típusa: Tápegység
Ft 28 621 *
Ft 36 349 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Converter 100/1000-RJ45:100/1000-SFP
  • Gyártási szám: 833158
  • Bechtle cikkszám: 833158
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SFP, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 10km
Ft 41 956 *
Ft 53 284 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link Converter Chassis, 16 Converter
  • Gyártási szám: DMC-1000
  • Bechtle cikkszám: 155653
Termék típusa: Készülékház
Ft 110 000 *
Ft 139 700 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-300SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-300SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141472
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SC optikai szál, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 2km
Ft 23 860 *
Ft 30 302 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-515SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-515SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141476
Adatátviteli sebesség: 100 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SC optikai szál, LWL standard: Single-Mode, Hatótávolság: 15km
Ft 46 060 *
Ft 58 496 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
D-Link DMC-700SC médiaátalakító
  • Gyártási szám: DMC-700SC/E
  • Bechtle cikkszám: 141486
Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps, Port 1: RJ45, Port 2: SC optikai szál, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 550m
Ft 46 700 *
Ft 59 309 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés