Lépjen kapcsolatba velünk.

Tel. +36 1 88273-91
Hé - Cs: 08:00 - 17:00 óra
Pé: 08:00 - 15:00 óra

 
IT FIT
 
Startech Quickfinder
 
Cable Quickfinder
 
Memória gyorskereső
 
Partnerek vagyunk...

Optikai patchkábel

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
Dup. opt. patch kábel LC - LC 1m 50/125µ
  • Gyártási szám: 4213922
  • Bechtle cikkszám: 4213922
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 1 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 7 591 *
Ft 9 641 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dup. opt. patch kábel LC - LC 3m 50/125µ
  • Gyártási szám: 4213937
  • Bechtle cikkszám: 4213937
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 3 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 9 241 *
Ft 11 736 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dup. opt. patch kábel LC - LC 5m 50/125µ
  • Gyártási szám: 4213943
  • Bechtle cikkszám: 4213943
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 5 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 10 571 *
Ft 13 425 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dupl. opt. patch kábel LC - LC 0,5 m 50µ
  • Gyártási szám: 4213913
  • Bechtle cikkszám: 4213913
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 0,5 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 6 930 *
Ft 8 801 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dupl. opt. patch kábel LC - LC 10m 50µ
  • Gyártási szám: 4213957
  • Bechtle cikkszám: 4213957
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 10 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 13 062 *
Ft 16 589 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dupl. opt. patch kábel LC - LC 15m 50µ
  • Gyártási szám: 4213965
  • Bechtle cikkszám: 4213965
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 15 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 15 191 *
Ft 19 293 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dupl. opt. patch kábel LC - LC 20m 50µ
  • Gyártási szám: 4213972
  • Bechtle cikkszám: 4213972
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 20 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 18 493 *
Ft 23 486 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
Dupl. opt. patch kábel LC - LC 7,5m 50µ
  • Gyártási szám: 4213951
  • Bechtle cikkszám: 4213951
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 7,5 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4, LED: Nem
Ft 11 889 *
Ft 15 099 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
FO Duplex Patch Cable 50/125µ SC-ST 1m
  • Gyártási szám: 617376
  • Bechtle cikkszám: 617376
Csatlakozók: ST - SC, Kábel hossza: 1 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM2, LED: Nem
Ft 4 475 *
Ft 5 683 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
FO Duplex Patch Cable 50/125µ SC-ST 2m
  • Gyártási szám: 617561
  • Bechtle cikkszám: 617561
Csatlakozók: ST - SC, Kábel hossza: 2 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM3, LED: Nem
Ft 7 924 *
Ft 10 063 **
kb. 5 nap
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés