Szűrés
 
Conseils & Commandes

Vous souhaitez des conseils ou plus d'informations sur les produits, technologies ou configurations ?

Des conseillers spécialisés en informatique sont à votre service.

Tél.: +33 (0)3 90 40 45 45
direct@bechtle.fr

Du lundi au vendredi
de 9H00 à 12H30
et de 14H00 à 18H00

OP Public APC
OP Public Cisco

Hálózati kapcsolat

Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés
Dell SFP+ hálózati kábel
  • Gyártási szám: 470-AAVH
  • Bechtle cikkszám: 963313
Termék típusa: SFP+ patchkábel
Ft 20 880 *
Ft 26 518 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
  • Gyártási szám: AJ834A
  • Bechtle cikkszám: 576071
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 1 m, Rost típusa: OM3, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 11 900 *
Ft 15 113 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 1 m OM4 LC/LC 2f kábel
  • Gyártási szám: QK732A
  • Bechtle cikkszám: 766098
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 1 m, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 15 260 *
Ft 19 380 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 15m OM4 LC/LC 2f Cable
  • Gyártási szám: QK735A
  • Bechtle cikkszám: 708502
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 15 m, Rostátmérő: 50 µm, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 27 180 *
Ft 34 519 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 2 m OM4 LC/LC 2f kábel
  • Gyártási szám: QK733A
  • Bechtle cikkszám: 733185
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 2 m, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 15 960 *
Ft 20 269 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 30m OM4 LC/LC 2f Cable
  • Gyártási szám: QK736A
  • Bechtle cikkszám: 708503
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 30 m, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 66 250 *
Ft 84 138 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 50m OM4 LC/LC 2f Cable
  • Gyártási szám: QK737A
  • Bechtle cikkszám: 708504
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 50 m, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 78 250 *
Ft 99 378 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP PremierFlex 5m OM4 LC/LC 2f Cable
  • Gyártási szám: QK734A
  • Bechtle cikkszám: 708498
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 5 m, Rost típusa: OM4, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 19 180 *
Ft 24 359 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP StorageWorks 0,5m LC/LC Multimode FC
  • Gyártási szám: AJ833A
  • Bechtle cikkszám: 649648
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 0,5 m, Rost típusa: OM3, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 11 700 *
Ft 14 859 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
HP StorageWorks 15 Metre LC/LC
  • Gyártási szám: AJ837A
  • Bechtle cikkszám: 533867
Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 15 m, Rost típusa: OM3, Termék típusa: Optikai patchkábel
Ft 23 060 *
Ft 29 286 **
Szállítási idő (20 munkanapon belül)
Szállítási költségek/-opciók
Kosárba helyezem
 
Oldal Termékek száma az oldalon Osztályozás Megjelenítés